Powrót do strony głównej

Energia Razem - razem obniżymy cenę energii

Płać mniej razem z nami!

Jak jest teraz?
Polacy przepłacają za prąd w swoich domach, chociaż wcale nie muszą! Rachunki za energię elektryczną są wysokie, a zmiana sprzedawcy wiąże się z wysokimi karami za zerwanie poprzedniej umowy.

Jak będzie?
Federacja Konsumentów chce to zmienić. Chcemy by prąd był tańszy, a umowy sprawiedliwe. Dlatego zorganizowaliśmy akcję Energia Razem, która pozwoli osiągnąć te cele. Razem możemy więcej! 

O co chodzi?

Akcja Energia Razem polega na zebraniu grupy osób chętnych do płacenia mniej za prąd. Im więcej jest chętnych do zmiany sprzedawcy energii, tym niższą cenę za prąd będzie można uzyskać.

Jak? Sprzedawcy energii rywalizują o nas, konsumentów, licytując się  między sobą kto da niższą cenę za prąd. O warunki przyszłych umów (wolnych od kar i opłat dodatkowych) dba Federacja Konsumentów.

Im nas więcej, tym większa szansa na niższą cenę za prąd!
 

W grupie można zyskać więcej niż indywidualnie!


Za darmo i bez zobowiązań

Udział w kampanii Energia Razem nic nie kosztuje. Rejestracja jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje. Nie ma jakichkolwiek ukrytych opłat ani dodatkowych kosztów.

Dołączenie do akcji Energia Razem nie zmusza Cię do zmiany sprzedawcy. Zdecydujesz czy coś zmieniać czy nie, dopiero gdy poznasz propozycję wynegocjowaną przez Federację Konsumentów.


Jakie korzyści przynosi udział w akcji Energia Razem?

Takie akcje jak nasza już kilka lat temu miały miejsce w Europie. Ich efektem był znacznie tańszy prąd, w sumie w kieszeni uczestników zostało około 730 milionów złotych! Ale to nie jedyna korzyść! Dodatkowo:

  • Zwiększy się konkurencja na polskim rynku energetycznym
  • Będziesz mieć większy wybór ofert zakupu prądu
  • Będziesz mieć lepsze warunki umów i korzystniejsze cenniki w przyszłości

Tak jak zmienialiśmy operatorów telefonii komórkowych, tak samo łatwo możemy zmienić sprzedawcę prądu i otrzymać najlepszą ofertę na rynku!

 

Więcej o Energia Razem

Aby otrzymać więcej informacji, odwiedź zakładkę Najczęściej Zadawane Pytania.

Energia Razem jest akcją organizowaną przez Federację Konsumentów - pozarządową organizację konsumencką. W jej realizacji wspiera nas holenderska firma Pricewise niezależna platforma internetowa porównująca cen, która brała udział w takich akcjach organizowanych w całej Europie.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o Federacji Konsumentów, odwiedź naszą stronę.

Pozostań z nami w kontakcie!

Akcja Energia Razem 2015/2016 dobiegła koniec, dalsze zapisy są już niemożliwe.

Informuj mnie na bieżąco

Cztery kroki Energii Razem

Obejrzyj naszą infografikę aby poznać cztery kroki do oszczędności.

Zobacz 4 kroki Energii Razem

Mapka oszczędności

Zobacz naszą mapkę aby dowiedzieć się jak przebiegały podobne kampanie w Europie.

Kliknij tutaj aby powiększyć mapę